Σας ενημερώνουμε ότι από την νέα σχολική χρονιά 2019-20, για λόγους ασφάλειας του σχολείου και των μαθητών, η θύρα εισόδου θα κλείνει στις 09.00 το πρωί και θα ανοίγει στις  12.30, εκτός από την ημέρα που θα οριστεί ως ημέρα ενημέρωσης γονέων* 두사람 mr.

Παρακαλούμε θερμά τους γονείς  να συμβάλλουν στην ασφάλεια του σχολείου, ακολουθώντας το παραπάνω πρόγραμμα 성순매크로. Φροντίστε τα παιδιά σας να έρχονται έγκαιρα στο σχολείο. Σημειώνουμε ότι οι ώρες προσέλευσης των μαθητών είναι αυτές που καθορίζονται από το ημερήσιο πρόγραμμα Download where your brother is. Σε περίπτωση, που για κάποιο σοβαρό λόγο, ο  μαθητής προσέλθει στο σχολείο μετά τις 09.00, παρακαλούμε τους γονείς να ενημερώσουν τηλεφωνικά το γραφείο του σχολείου για την άδεια εισόδου Download encase v7.

Για υπηρεσιακά θέματα παρακαλούμε να προσέρχεστε στο διάστημα  12.30 – 14.00.

*Πιθανότερη ημέρα είναι η Τετάρτη, θα ανακοινωθεί σύντομα Download the flash print.

ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ